fbpx
Shopping cart
0 Kč

Plechové garáže na míru

Plechové garáže jsou bezúdržbové a veškeré kovové díly natřeny základní barvou. Výborně tak odolávají nepříznivým klimatickým podmínkám, čím se výrazně prodlužuje jejich životnost. Z pestré nabídky modelů si vybere každý. I vy. Dodáváme jak jednogaráže, dvojgaráže tak i řadové garáže. V různých provedeních a rozměrech. Je tak na vás, jestli dáte přednost variantě s klasickou pultovou nebo elegantnější sedlovou střechou. Součástí jsou dvoukřídlá nebo výklopná vrata. Nejlevnější model je v „přírodní“ pozinkové barvě, garáž však můžeme na přání opatřit krásným barevným lakováním RAL (na výběr z 30 odstínů). Nejžádanější modely máme vždy skladem, ihned k odběru. Proto neváhejte, ušetřete statisíce korun a kupte si levnou plechovou garáž ještě dnes.

Pokud jste v naši nabídce nenalezli tu svou garáž, vyrobíme Vám ji podle Vašich potřeb na míru.

Plechová garáž na míru je skvělým řešením, jak velmi levně a rychle vytvořit zastřešené parkovací místo. Dodává se v mnoha rozměrech, tudíž máte široké možnosti při výběru velikosti. Důležité je si říci, k jakému účelu budete garáž v budoucnosti využívat. Kromě ochrany automobilu může poskytnou přístřeší zahradnímu náčiní a dalším věcem.

Plechovou garáž volíme v libovolných rozměrech. Šířka, délka a výška se dá zkombinovat dle potřeb a možností. To samé platí také o tvaru střechy, kdy je na výběr sedlová či plochá varianta. Barvu opláštění lze přizpůsobit odstínu domu. Vše k sobě musí ladit. Nízká pořizovací cena uspokojí Vaše požadavky.

Jestliže Vaše domácnost disponuje více vozidly, pořiďte si garáž pro dvě auta nebo připojte přístřešek pro auto ze stejného materiálu. Díky zakázkové výrobě jsme schopni vytvořit řešení zcela na míru. Potřebujete kvalitní a cenově dostupnou garáž pro své vozidlo, traktůrek nebo sekačku? Potřebujete vyřešit problém se skladováním materiálu, zahradních potřeb a dalšího vybavení? Společně vždy nalezneme správnou variantu.

Plechová pozinkovaná garáž je vhodná jako rychlé a nejlevnější řešení pro parkování vozidla. Kromě toho může plechová garáž sloužit pro uskladnění stavebního materiálu, zahradních potřeb a to vše bez stavebního povolení. Předností toho výrobku je povrchová úprava odolná povětrnostním podmínkám.

Konstrukce plechové garáže je zvenčí obložena a trapézovým pozinkovaným plechem nebo lakovaným plechem za příplatek, který zajišťuje mnohaletou odolnost proti všem povětrnostním podmínkám a korozi. Plechovou garáž doporučujeme stavět na betonovou základovou desku, panely, betonové patky, či betonové obvodové pásy. Rozměry základu by měly obvodově přesahovat cca o 10 cm jak po délce tak po šířce garáže. Síla betonové desky cca. 7 – 10 cm. Garáž je nutno řádně ukotvit pomocí šroubů a hmoždinek.

U plechových garáží s pultovou rovnou střechou doporučujeme v zimním období odstraňovat sníh ze střechy!!

Výhoda plechových garáží:
bez stavebního povolení
pouze ohlášení
rychlá a snadná montáž
krátké dodací lhůty
cena

Základ plechové garáže je vždy stejný – plechové stěny, střecha a vrata. Plechy i profily jsou odolné vůči počasí, vlhku a korozi. Široký výběr materiálů a barev umožňuje zasadit garáž úměrně ke svému okolí. Střechy se stavějí sedlové, s bočním spádem, se zadním spádem, nebo střechou skloněnou dopředu ke vjezdu. Za příplatek se dají dokoupit doplňky, jako například automatická výklopná vrata, dveře navíc, okna, kotvení do země, okapy, zarážky dveří, zámek s klikou, plech s filcem. Garáže se staví většinou pro jeden automobil, ale lze objednat také větší dvojitou garáž s jedněmi nebo dvěma vraty.

Garážová vrata jsou nezbytnou součástí každé garáže, bez ohledu na její typ a účel. Správná volba je investice na mnoho let, takže na začátku stojí za zvážení, který návrh bude nejlepším řešením. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si pro vás ty nejlepší možnosti!
Výklopná
Nejoblíbenější typ brány na trhu. Jednoduchá konstrukce, spolehlivá a osvědčená mechanická řešení zaručují jeho dlouhodobý provoz a bezpečnost používání
Dvoukřídlá vrata
Jednoduchá a spolehlivá konstrukce zajišťující bezporuchový provoz po celou dobu jeho používání. Tradiční uzavírání garáží, skladovacích a užitkových prostor

Garáže

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous reading
Plechové garáže na míru
Next reading
Plechové garáže na míru