fbpx
Shopping cart
0 Kč

Plechová trojgaráž  sedlová střecha 9×6 m

na skladě

Šířka: 9 m
Délka: 6 m
Výška ve štítu: 2,75 m
Výška stěn: 2,13 m
Stěny: imitace dřeva – ořech
Střecha:  sedlová střecha RAL 8017
Vrata: 3x vyklápěcí
Šířka vrat: 2,75 m
Výška vrat: 1,90 m
Konstrukce je natřena základní barvou
Záruka: 2 roky

Kdy bude dodávka

Předpokládaná doba dodání je 7-14 pracovních dnů

107,400 

Popis

Naše další plechová garáž v prémiové verzi. Hezká garáž pro tři auta v imitaci dřeva – ořech se střechou, která se svažuje dopředu a dozadu. Garáž je 9 x 6 m, tzn. 9 m široká a 6 m dlouhá (hluboká). Garáž je v nejvyšším bodě 2,75 m, v nejnižším bodě 2,13 m. Garáž má 3 výklopná vrata se zámkem FAB v imitaci dřeva – ořech v širokém panelu. Garáž je elegantní, exkluzivní a moderní. Díky svým rozměrům se do něj snadno vejdou tři vozidla a malé nářadí nebo vybavení. Představený model bude skvělou ozdobou vedle domu a splní očekávání nejnáročnějšího zákazníka. Na zvláštní požadavek můžeme nainstalovat dvoukřídlá vrata nebo dveře 0,90 m, v jakékoliv barvě z palety RAL nebo v imitaci dřeva.

Naše společnost se vyznačuje tím, že na rozdíl od konkurence všechny naše garáže mají střechu vyztuženou použitím uzavřeného profilu v konstrukci. Tento typ konstrukce zaručuje pevnou a stabilní garáž, která vydrží mnohem déle než garáž vyráběná ve standardní konstrukci, a také umožňuje silnější zatížení střechy plechové garáže.

Konstrukce garáže je tvořena z profilů 30×30, 30×50, 40×60 , je natřena základní barvou

Každá garáž může být vyrobena v jakékoliv barvě z palety RAL. Dále nabízíme výklopná vrata s FAB zámkem. plastová výklopná okna, doplňkové dveře a mnoho dalších doplňků.

Jiné výrobky

  • Plechové garáže 
  • Garáže v imitaci dřeva
  • Zahradní domky
  • Plechové sklady
  • Plechové přístřešky

 
Pro každá výklopná vrata nabízíme náš elektrický automatický systém otevírání.
Pokud chcete, aby Vaše garáž vypadala estetičtěji, nabízíme v přední části garáže  střešní kování a olištování předních rohů. (reference) Nabízíme také nýty v barvě plechu garáže.
Pokud chcete garáž dle svých představ, sdělte nám jaké změny chcete udělat.

Jsme přímým výrobcem garáží a jejich distributorem. Ceny na webových stránkách zahrnují DPH. V ceně je také doprava, montáž a 2 letá záruka na každou plechovou garáž.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Plechová trojgaráž  sedlová střecha 9×6 m”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *