fbpx
Shopping cart
0 Kč

Kotce pro psy od firmy Profi-Stahl

Kotce pro psy jsou naší specialitou. Vyrábíme solidní, estetické a pohodlné kotce pro velké i malé psy. K výrobě používáme prvotřídní pozinkované plechy, které zaručují trvanlivost konstrukce i bezpečí Vašich zvířat.

Naše mnoholeté zkušenosti s výrobou velice kvalitních psích kotců jsou zárukou, že výrobek, který si objednáte je promyšlený do nejmenších detailů při zachování nízké ceny. I v této oblasti jsme se zaměřili na poměr kvality a ceny, což je klienty velmi vyhledávané a žádoucí.  To znamená, že zákazníci obdrží nejvyšší kvalitu a zároveň nejnižší cenu kotců pro psy všech velikostí a plemen.

V naši nabídce najdete kotce z uzavřených profilů nesvařovaných, nýtovaných. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované oceli. Takové kotce jsou stejně trvanlivé a odolné jako kotce z uzavřených profilů svařovaných. Prefabrikované stěny jsou sestaveny a spojeny pomocí šroubů. Střecha je vyrobena z pozinkovaného trapézového plechu. Každý kotec je samozřejmě vybaven dvířky o šířce 80 cm. Kotce je možné objednat ve dvou variantách, z uzavřených nebo neuzavřených profilů. Konstrukce kotců z neuzavřených profilů jsou vyztuženy profilem C aby se docílilo požadované pevnosti kotce při zachování nejnižší možné ceny finálního výrobku.

Kotce pro malé psy mají menší rozteč tyčí.

Konstrukce je navržena tak, aby zabránila dostat se malým psům ven. Pokud máte zájem o kotec pro malého psa, nabízíme kotec o rozměru 2x2m nebo jiné rozměry na zakázku.

Kotce jsou samozřejmě natřeny základní barvou, která je kromě galvanizace dodatkovou ochranou proti korozi a zaručuje trvanlivost našich výrobků. Finální barva kotce je černá, ale za příplatek si můžete vybrat kotec v jakékoliv barvě ze vzorníku RAL. Používáme pouze barvy, které jsou bezpečné pro zdraví zvířat a odolné vůči všem povětrnostním podmínkám.

Moderní a velmi estetické jsou kotce s vodorovným panelem. Jejich vzhled byl navržen tak, aby to byl atraktivní prvek zdobící zahradu nebo okolí domu. Kotce s vodorovným panelem vyrábíme z uzavřených panelů v černé nebo jiné barvě dle výběru ze vzorníku RAL. Konstrukčně tyto kotce dokonale splňují vysoké požadavky majitelů velkých psů.