fbpx
Shopping cart
0 Kč

Garáž se sedlovou střechou 4×8

na skladě

Šířka: 4 m
Délka: 8 m
Výška ve štítu: 4,10 m
Výška stěn: 3,70 m
Stěny: pozink
Střecha: sedlová
Vrata: dvoukřídlá
Šířka vrat: 3 m
Výška vrat: 3,5 m
Vchodové dveře: 90 cm +zámek FAB + klika
Konstrukce je natřena základní barvou
Záruka: 2 roky

Kdy bude dodávka

Předpokládaná doba dodání je 7-14 pracovních dnů

100,000 

Popis

Tato atypická garáž z pozinkovaného plechu se sedlovou střechou 4 x 8 m byla navržena na zvláštní požadavek hasičského sboru, který dbá o svůj vůz a chrání ho před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Garáž je 4 m široká a 8 m dlouhá (hluboká) a má mimořádnou výšku. V nejvyšším bodě je 4,10 m a v nejnižším bodě 3,70 m. Garáž má dvoukřídlá vrata, také nestandardních rozměrů, 3 m široká a 3,50 vysoká. Dále jsou osazeny dveře z pozinkovaného plechu v šířce 0,90 m. Tento typ garáže je ideální pro různé typy dílen, pro firmy, kde by mělo být skryto mnoho strojů, aby na ně nepůsobily nepříznivé povětrnostní podmínky. Stavby tohoto typu, stejné haly, sklady jsou vyráběny v libovolné velikosti, kterou si klient zvolí.

Naše společnost se vyznačuje tím, že na rozdíl od konkurence všechny naše garáže mají střechu vyztuženou použitím uzavřeného profilu v konstrukci. Tento typ konstrukce zaručuje pevnou a stabilní garáž, která vydrží mnohem déle než garáž vyráběná ve standardní konstrukci, a také umožňuje silnější zatížení střechy plechové garáže.

Konstrukce garáže je tvořena z profilů 30×30, 30×50, 40×60 , je natřena základní barvou

Každá garáž může být vyrobena v jakékoliv barvě z palety RAL. Dále nabízíme výklopná vrata s FAB zámkem. plastová výklopná okna, doplňkové dveře a mnoho dalších doplňků.

Jiné výrobky

  • Plechové garáže 
  • Garáže v imitaci dřeva
  • Zahradní domky
  • Plechové sklady
  • Plechové přístřešky

 
Pro každá výklopná vrata nabízíme náš elektrický automatický systém otevírání.
Pokud chcete, aby Vaše garáž vypadala estetičtěji, nabízíme v přední části garáže  střešní kování a olištování předních rohů. (reference) Nabízíme také nýty v barvě plechu garáže.
Pokud chcete garáž dle svých představ, sdělte nám jaké změny chcete udělat.

Jsme přímým výrobcem garáží a jejich distributorem. Ceny na webových stránkách zahrnují DPH. V ceně je také doprava, montáž a 2 letá záruka na každou plechovou garáž.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Garáž se sedlovou střechou 4×8”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *