Sleva!

Plechová garáž se sedlovou střechou 4m x 5m barva zlatý dub

Plechová garáž se sedlovou střechou 4m x 5m barva zlatý dub

Šířka: 4 m
Délka: 5 m
Výška ve štítu: 2,50 m
Výška bočních stěn: 2,13 m
Opláštění: zlatý dub
Střecha: sedlová,hnědá RAL8017
Vrata: výklopná – zlatý dub
Šířka vrat: 2,75
Výška vrat: 1,90
Vchodové boční dveře: 90 cm
Konstrukce je natřena základní barvou
Garáž je při převozu chráněna folii, kterou si zákazník po montáži odstraní

Před provedením nákupu kontaktujte našeho obchodního zástupce, který s Vámi dohodne podrobnosti

39,900 

Doprava je v ceně, montáž zdama.
Termín dodání je obvykle 1 – 4 týdnů od přijetí objednávky.

Popis

Další garáž, kterou si naši zákazníci rádi objednávají. Je hezká, v imitaci dřeva – zlatý dub,  se sedlovou střechou 4 x 5 m. Garáž je 4 m široká a 5 m dlouhá (hluboká). Pozornost zaujme zajímavé řešení v podobě výklopných vrat v širokém panelu se zámkem FAB, také v imitaci dřeva – zlatý dub. Garážová vrata mohou být vpravo, vlevo nebo uprostřed, podle toho, jaké uspořádání je pro vás nejvhodnější.Navíc jsou po straně garáže plechové dveře široké 0,90 m. Taková garáž vypadá velmi exkluzivně, vyzdobí váš pozemek.

Garáž této velikosti bude sloužit nejen k ochraně vašeho vozu, ale také jako úložný prostor pro mnoho nářadí a zahradní techniky.

Naše společnost se vyznačuje tím, že na rozdíl od konkurence všechny naše garáže mají střechu vyztuženou použitím uzavřeného profilu v konstrukci. Tento typ konstrukce zaručuje pevnou a stabilní garáž, která vydrží mnohem déle než garáž vyráběná ve standardní konstrukci, a také umožňuje silnější zatížení střechy plechové garáže.

Konstrukce garáže je tvořena z úhelníků (stěny) a uzavřených profilů (střecha) 30×30, 30×50, 40×60 , je natřena základní barvou

Každá garáž může být vyrobena v jakékoliv barvě z palety RAL. Dále nabízíme výklopná vrata s FAB zámkem. plastová výklopná okna, doplňkové dveře a mnoho dalších doplňků.

Jiné výrobky

  • Plechové garáže 
  • Garáže v imitaci dřeva
  • Zahradní domky
  • Plechové sklady
  • Plechové přístřešky

 
Pro každá výklopná vrata nabízíme náš elektrický automatický systém otevírání.
Pokud chcete, aby Vaše garáž vypadala estetičtěji, nabízíme v přední části garáže  střešní kování a olištování předních rohů. (reference) Nabízíme také nýty v barvě plechu garáže.
Pokud chcete garáž dle svých představ, sdělte nám jaké změny chcete udělat.

Jsme přímým výrobcem garáží a jejich distributorem.  V ceně je zahrnuta doprava, montáž a 2 letá záruka na každou plechovou garáž.