Sleva!

Plechová garáž se sedlovou střechou 4m x 7m barva RAL1002

Plechová garáž se sedlovou střechou 4m x 7m barva RAL1002

Šířka: 4 m
Délka: 7 m
Výška ve štítu: 2,50 m
Výška bočních stěn: 2,13 m
Stěny: RAL 1002
Střecha: sedlová , RAL8017
Dveře: 0,9m
Konstrukce je natřena základní barvou
Uzamčení na visací zámek
Záruka: 2 roky
Garáž je při převozu chráněna folii, kterou si zákazník po montáži odstraní

Před provedením nákupu kontaktujte našeho obchodního zástupce, který s Vámi dohodne podrobnosti

42,200 

Doprava je v ceně, montáž zdama.
Termín dodání je obvykle 1 – 4 týdnů od přijetí objednávky.

Popis

Velká plechová garáž, rozměry 4 x 7 m, se sedlovou střechou ve žluté barvě RAL 1002. Garáž je 2,50 m v nejvyšším bodě a 2,13 m v nejnižším bodě. U garáže jsou místo standardních vrat namontovány dveře o šířce 0,90 m. Prezentovaná plechová garáž může být vyrobena v jakékoliv barvě z palety RAL, Je možné namontovat dvoukřídlá nebo výklopná vrata se zámkem FAB. Garáž bez standardních vrat může být skvělým úložným prostorem, dílnou nebo kůlnou na nářadí.

Naše společnost se vyznačuje tím, že na rozdíl od konkurence všechny naše garáže mají střechu vyztuženou použitím uzavřeného profilu v konstrukci. Tento typ konstrukce zaručuje pevnou a stabilní garáž, která vydrží mnohem déle než garáž vyráběná ve standardní konstrukci, a také umožňuje silnější zatížení střechy plechové garáže.

Konstrukce garáže je tvořena z úhelníků (stěny) a uzavřených profilů (střecha) 30×30, 30×50, 40×60 , je natřena základní barvou

Každá garáž může být vyrobena v jakékoliv barvě z palety RAL. Dále nabízíme výklopná vrata s FAB zámkem. plastová výklopná okna, doplňkové dveře a mnoho dalších doplňků.

Jiné výrobky

  • Plechové garáže 
  • Garáže v imitaci dřeva
  • Zahradní domky
  • Plechové sklady
  • Plechové přístřešky

 
Pro každá výklopná vrata nabízíme náš elektrický automatický systém otevírání.
Pokud chcete, aby Vaše garáž vypadala estetičtěji, nabízíme v přední části garáže  střešní kování a olištování předních rohů. (reference) Nabízíme také nýty v barvě plechu garáže.
Pokud chcete garáž dle svých představ, sdělte nám jaké změny chcete udělat.

Jsme přímým výrobcem garáží a jejich distributorem.  V ceně je zahrnuta doprava, montáž a 2 letá záruka na každou plechovou garáž.